Dom ProduktyMaszyna odsalania wody morskiej

0.5 - 2 Ton na godzinę Pojemność Odsalania Wody Dla Restauracji Nadmorskiej

0.5 - 2 Ton na godzinę Pojemność Odsalania Wody Dla Restauracji Nadmorskiej

  • 0.5 - 2 Ton Per Hour Capacity Seawater Desalination Machine For Seaside Restaurant
  • 0.5 - 2 Ton Per Hour Capacity Seawater Desalination Machine For Seaside Restaurant
 • 0.5 - 2 Ton Per Hour Capacity Seawater Desalination Machine For Seaside Restaurant

  Szczegóły Produktu:

  : HEBEI, CHINY
  : FEIYUE
  : ISO9001
  : FY1700915

  Zapłata:

  : 1 zestaw
  : negotiation
  : Drewniane etui
  : 15 zestawów tygodniowo
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: Stal nierdzewna 304 Użycie: leczenie wodą morską
  Wdzięczność: 0,5-2 ton na godzinę Certyfikat: ISO / CE
  Pochodzenie: Hebei, Chiny Napięcie: 220v / 380v

  0.5 - 2 Ton na godzinę Pojemność Odsalania Wody Dla Restauracji Nadmorskiej

  Shijiazhuang Feiyue Enviromental Technology Co, Ltd znajduje się w Shijizahuang City, zbudowany w 2013 r., Profesjonalny producent w dziedzinie czystej wody RO / sprzęt do oczyszczania wody mineralnej, ścieków / sprzętu do uzdatniania wody basen, wiadro lub napełniania butelki, hurtowy agent markowej membrany RO, obudowy membrany, zaworu regulacyjnego, filtra osadowego PP, generatora ozonu i wszelkiego rodzaju akcesoriów do urządzeń do uzdatniania wody.

  1. Własna fabryka i inżynierowie mają doświadczenie ponad 20 lat.

  2. Własny patent w sprzęcie do oczyszczania ścieków RO Pure / Mineral.

  3. OEM i ODM dostępne.

  4. Bezpośredni producent może zaoferować najlepszą cenę.

  5. Już uzyskano partnerów na całym świecie.

  6. Dostarczyć plan dostaw, instalację terenową, inżyniera szkolenia dla klienta bezpłatnie.

  7. Produkty mają 1-letni okres gwarancji.

  8. Lifetime po usługach dla wszystkich naszych produktów.

  Odsalanie Zużywa się odsalania wody morskiej do produkcji świeżej wody. [1] jest realizacja wykorzystania zasobów z wykorzystaniem otwartej technologii źródłowej, może zwiększyć ilość świeżej wody, a nie ma wpływu na czas i przestrzeń i klimat, może chronić mieszkańców przybrzeżnych wody pitnej i kocioł przemysłowy wodociąg stabilne zaopatrzenia w wodę.

  Proces pozyskiwania słodkiej wody z wody morskiej nazywa się odsalaniem. Obecnie metoda odsalania wody morskiej jest stosowana w metodzie mrożenia, metoda elektrodializy, destylacja, odwrotna osmoza i metoda wymiany jonów węglanu amonu, zastosowanie techniki membrany odwróconej osmozy i destylacji głównego nurtu na rynku [2].

  Ponad stu instytutów badawczych w kilkunastu krajach na świecie pracuje nad odsalaniem, z setkami różnych struktur i możliwością pracy urządzeń odsalania. Nowoczesna duża zakład odsalania może produkować tysiące, dziesiątki tysięcy, nawet miliona ton wody słodkiej dziennie. Koszty wody spadają stale, a niektóre kraje spadły do ​​tej samej ceny, co woda wodociągowa. W niektórych obszarach obszar wodociągowy dotarł do stanu państwa i zaopatrzenia w wodę miasta.

  Główny cel

  edytować

  Odsalanie Zużywa się odsalania wody morskiej w celu wytworzenia świeżej wody [3]. jest realizacja wykorzystania zasobów przyrostowych technologii open source, może zwiększyć ilość świeżej wody, a nie ma wpływu na czas i przestrzeń i klimat, jakość wody jest dobra, cena jest rozsądna, może zagwarantować mieszkańcom przybrzeżnym wody pitnej i przemysłowych stabilność wodociągu w kotle wodnym. Proces pozyskiwania słodkiej wody z wody morskiej nazywa się odsalaniem. [4]

  Odsalanie polega głównie na dostarczaniu wody pitnej i wody rolniczej, a czasami soli jest produkowana jako produkt uboczny. Odsalanie jest popularne na Bliskim Wschodzie i jest również stosowane na niektórych wyspach i statkach.

  Zbudowany w naszym kraju zbudował i inżynierii zdolności odsalania około 600000 ton na dobę, z punktu widzenia planowania politycznego, zdolności rynku w następnej dekadzie przemysłu więcej niż pięciokrotność wzrostu przestrzeni, perspektywy są lepsze.Działalnictwo ma 4 do 5 juanów / tonę, znaczna poprawa sytuacji ekonomicznej, biorąc pod uwagę przyszły postęp technologiczny, aby obniżyć koszty i czynniki polityki, przyszłość przemysłu odsalania wody morskiej ma być postrzegana jako wybuchowy wzrost.

  Szczegóły kontaktu
  Shijiazhuang FeiYue Environmental Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: yue

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty